• تماس با ما: 0199 2842 021
 • مدیر فروش: 09124877900
 • ایمیل به ما: info@ervadco.com

درباره تیم ارواد

about us

آژانس تبلیغاتی ارواد

یکی از مسائل بسیار مهم تمامی کسب و کارها در دنیای امروز، تبلیغات است! تبلیغات همان کلیدی است که در صندوقچه گنج را باز می‌کند و به ما امید می‌دهد که آینده بهتری را داشته باشیم. سازمان‌ها، شرکت‌ها و بیزینس‌ها در دنیای امروز تنها یک راه برای پیشبرد اهداف بازاریابی، فروش بیشتر و بدست آوردن سهمی از بازار خود دارند که اگر به آن توجه نکنند، احتمالاً با عواقب آن روبرو می‌شوند.

در ایران، چند سالی است که انواع شیوه‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین در حال استفاده است و افراد زیادی در این زمینه ادعا دارند که این خدمات را به صورت حرفه ای و استاندارد به مخاطبان خود ارائه می‌کنند، اما آیا در واقعیت هم این موضوع صحت دارد؟ علم تبلیغات یک علم در حال پیشرفت است که همیشه یک فرد ماهر و خبره در آن باید اطلاعات خود را بروز نگه دارد و در حال یادگیری باشید.

آژانس تبلیغات ارواد به عنوان یک تیم حرفه ای و کارکشته در زمینه تبلیغات با هدف پیشبرد فروش کسب و کارها، سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف سعی داشته‌است که با ارائه خدمات مختلفی در تما زمینه‌های تبلیغاتی (آنلاین و آفلاین)، نیاز مشتریان را به خوبی درک کند و به آن‌ها کمک کند که به مخاطب هدف خود، دست پیدا کنند.

مشتریان هدف هر کسب و کار در واقع همان کسانی هستند که بیشترین خرید، بیشترین سودآوری و بیشترین درآمد را برای یک کسب و کار رقم می‌زنند. در حقیقت مأموریت اصلی ما در ارواد، همین است که شما را برای آینده ای پرفروش و پر رونق، آماده کنیم و این دسته از مشتریان را به سمت کسب و کارتان، جذب کنیم.

چرا باید به ارواد اعتماد کنید؟

ارواد، تیمی حرفه ای متشکل از حرفه ای‌ترین افراد در زمینه تبلیغات و بازاریابی است که با بررسی نیازهای کسب و کار، اهداف بازاریابی و میزان بودجه ای که یک کسب و کار می‌تواند برای تبلیغات در نظر بگیرد، بهترین استراتژی‌های تبلیغاتی را طراحی و آماده می‌کند.

ارواد متشکل از تیمی جوان، باهوش و بااستعداد است که رنج سنی آن‌ها ۲۲ تا ۲۸ سال است. در ارواد ما به جامع بودن خدماتمان، سرعت عمل در حین حفظ کیفیت بالای خدمات، اخلاق، تعهد و صداقت کاری و ارائه مشاوره‌های کاربردی در پیدا کردن بهترین راهکارها پایبندیم و سعی بر این داریم که بهترین خدمات را در این زمینه به مخاطبان، مشتریان و کاربرانمان ارائه کنیم.

از همین جهت به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه تیم ارواد در حال یادگیری راهکارهای جدیدی هستند که بتوانند به مخاطبانمان بیشتر کمک کنند و در پیشبرد فروش آن‌ها موفق تر باشند. ما از بهترین اساتید ایران و آموزه‌های افراد موفق و معروف در این حوزه کمک می‌گیریم تا خلاقیت، کیفیت و راهکار بی نظیر را در کنارهم داشته باشیم.

دیدگاه ارواد چیست؟

ارواد، تفاوت اساسی و پایه ای با تمامی آژانس‌های تبلیغاتی که تا کنون مشاهده کرده‌اید، دارد چرا که با بررسی تمامی حوزه‌های تبلیغاتی و کشف بهترین نیروهای انسانی در آن‌ها، تیمی را تشکیل داده‌است که نه تنها مهارت بالایی دارند، بلکه هدف اصلی آن‌ها سودآوری و کسب درآمد نبوده، بلکه خواهان کمک به کسب و کارها به واسطه ماموریتشان در زندگی هستند!

انگیزه بالا، هدفمندی، اشتیاق برای کمک به کسب و کارها، یادگیری همیشگی و … تنها برخی از کارهایی هستند که تیم ما به واسطه مأموریت خود یعنی پیشبرد اهداف فروش کسب و کارها ارائه می‌کند. از نظر ارواد مهم نیست که شما صاحب چه نوع کسب و کاری هستید و یا چه میزان سرمایه برای تبلیغات در اختیار دارید، در هر صورت ما تمام توانمان را به کار می‌بریم که بهترین راهکارهای ممکن در این زمینه را به شما ارائه کنیم.

ارواد از گذشته تا به امروز

تیم ما در گذشته تنها به صورت لوکال (محلی) در کاشان فعالیت می‌کرد و با کسب لقب‌ها و عناوینی چون بهترین شرکت تبلیغاتی کاشان، قوی‌ترین تیم بازاریابی و … به این فکر افتادیم که خدماتمان را گسترده‌تر کنیم تا قادر باشیم به کسب و کارهای بیشتری در این زمینه خدمات ارائه کنیم. ما افتخار این را داریم که اعلام کنیم در کنار بهترین بودن در شهر و محل زندگیمان، توانستیم رضایت تمامی مشتریانمان را هم جلب کنیم تا آن‌ها از ما به عنوان یک تیم قوی، کارکشته و باهوش یاد کنند.

چشم‌انداز ارواد چیست

همان‌طور که چندین بار اشاره کردیم، مأموریت اصلی ما رونق کسب و کارهای مشتریانمان است تا از طریق بهره‌مندی از قدرت متدولوژی برندینگ و استفاده از استراتژی‌های بروز دنیا و خلاقیت در تعامل با مشتریان اهداف سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارها، کاری کنیم که رضایت مخاطبانمان جلب شود.

ما در این زمینه چشم‌اندازی را برای خود ترسیم کرده‌ایم که در آن بتوانیم به اکثر کسب و کارها، سازمان‌ها و شرکت‌های فعال ایرانی که نیاز به علم تبلیغات و یک تیم حرفه ای در این زمینه دارند، کمک کنیم. ما باور داریم که شغل ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری ارزشمند برای مخاطبانی است که می‌خواهند در بازار خود پیشرفت کنند. آیا آماده بالی هستید که تیم ما به کسب و کارتان می‌بخشد تا با آن به فراسوی اهداف خود پرواز کنید؟

خدمات ارواد چیست؟

تیم ارواد با تمامی خدمات تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و آفلاین، سعی کرده‌است که نیاز مشتریان به چند آژانس تبلیغاتی مختلف را رفع کند و جامع‌ترین خدمات را به مخاطبان خود ارائه کند. در ادامه می‌توانید لیست مهم‌ترین خدمات ما را مشاهده کنید:

 • تولید تیزر و فعالیت‌های رسانه ای (تیزر تلویزیونی، تیزر شبکه‌های اجتماعی، انیمیشن، موشن گرافیک، استاپ موشن، مستند تبلیغات، موزیک ویدئو)
 • برندینگ و ری برندینگ بر اساس اصول استاندارد جهانی آن
 • هویت بصری و طراحی گرافیکی برای زبان خاموش برند شما
 • کمپین نویسی برای اجرای برنامه‌های تبلیغاتی شما
 • مشاوره و تبلیغات بازاریابی برای پیدا کردن بهترین راهکار بر اساس بودجه کسب و کار
 • تحقیقات بازاریابی، برای پیدا کردن مشتریان هدف و ویژگی‌های شناختی آن‌ها
 • تبلیغات محیطی برای برند سازی در سطح شهر یا کشور
 • خدمات BTL
 • دیجیتال مارکتینگ برای برندینگ آنلاین در دنیای بی‌نهایت اینترنت
 • برگزاری انواع رویداد، همایش و مراسم

راه‌های ارتباطی با ارواد

ارواد تیمی فعال است که در تمامی شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند تا تعامل بهتری با مخاطبان خود داشته باشد. همچنین قهوه و چای ما برای تمامی افرادی که می‌خواهند با ما به صورت حضوری صحبت کنند، مهیا است. شما می‌توانید از هر طریقی که خواستید با تیم ما در ارتباط باشید.

آژانس تبلیغاتی ارواد

7151 2842 021
info@ervadco.com
تهران، خیابان شریعتی، ظفر، خیابان صبر

 

سلام! در کمترین زمان ممکن به پیام شما پاسخ خواهیم داد info@ervadco.com

* مشاوره آنلاین
Close and go back to page
با ما تماس بگیرید