• تماس با ما: 0199 2842 021
 • مدیر فروش: 09124877900
 • ایمیل به ما: info@ervadco.com

تبلیغات محیطی

بیلبورد از کجا آمده است؟

بیلبورد چیست؟ در واقع بهترین و مناسب ترین تعریفی که برای این کلمه می توان بیان نمود این است که محلی مناسب و فوق العاده برای درج آگهی و تبلیغات می باشد. شایان ذکر است بدانید که امروزه بیلبورد به عنوان موثرترین و رایج ترین روش تبلیغ در دنیا شناخته شده است و هدف اصلی آن همانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی جلب توجه، جذب مشتریان بیشتر و ماندگاری مشتریان قدیمی می باشد. بهتر است بدانید که بیلبورد در قیاس با انواع تبلیغات رسانه ای همچون تلویزیون با هزینه ی کمتری، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب می کند. این وسیله آگهی برای شرکت های نوپا و کوچکی که قادر به هزینه های گزاف تبلیغاتی نمی باشند گزینه فوق العاده مناسبی و بی نظیری می باشد زیرا ماندگاری و اثر گذاری این روش تبلیغ کارآمدتر و موثر بوده و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان دارد.

زمان شما برای ما ارزشمند است! اگر فرصت مطالعه متن را ندارید، هم اکنون کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

 

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد چیست؟ طراحی آن باید چگونه باشد؟ طراحی بیلبورد همان تبلیغات حرفه ای است که متشکل از ایده پرداز، طراح گرافیک، طراح دکوراسیون و در نهایت یک اجرای کار قوی و فنی خواهد بود. بهتر است بدانید که امروزه در بیشتر کشورهای توسعه یافته برای تبلیغ یک برند یا محصول به دنبال بهترین طراحی های می روند که برای چند ثانیه به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن ذهن افراد را به خود تسخیر کند. در واقع طراحی بیلبورد در قیاس با سایر طراحی های لوگو و آگهی های تبلیغاتی، تفاوت بسیار زیادی دارد. 

نکته قابل توجهی که در رابطه با این موضوع می توان بیان نمود این است که هزینه این پیام ها بالا بوده اما می تواند تاثیر فراوانی بر نحوه کسب و کار داشته باشد. در واقع هدف اصلی در طراحی بیلبورد توجه رانندگان خودروها، موتورسیکلت ها و افراد پیاده رو را به خود جذب کند. شایان ذکر است بدانید که طراحی بیلبورد تخصص و تجربه کافی را از شخص می طلبد. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که برای درج بهترین و منحصر به فرد ترین طراحی بیلبورد خود از متخصصان با تجربه و با سابقه ما برای مشاوره رایگان تماس فرمایید. 

اصول مهم در تبلیغات از طریق بیلبورد

 • چند نکته و اصول مهم در تبلیغات از طریق بیلبورد باید به آن توجه ویژه نمود عبارتند از:
 • در هنگام طراحی به یاد داشته باشید زمان زیادی برای بررسی آنها وجود نخواهد داشت. به طور تقریبی چیزی حدود 5 تا 6 ثانیه زمان باید اختصاص داده شود. 
 • هر چقدر متن تبلیغاتی کوتاهتر، پر قدرت تر و مفیدتر باشد، تاثیرگذاری آن بیشتر است.
 • به عنوان یک قانون کلی در طراحی بیلبورد باید از متن ها و پیام های تبلیغاتی استفاده نمایید که بیننده را برای خرید محصولات وا بدارد. استفاده نمودن از عناصر سخت و پیچیده نه تنها موثر و تاثیر گذار نبوده بلکه به راحتی توجه افراد را به خود جلب نمی کند. 
 • بهتر است در طراحی های بیلبورد از طرح های خلاقانه و ماهرانه استفاده نمائید. به طور یقین جایگاه ویژه ای را در میان تبلیغات مطبوعاتی شما خواهد گذاشت. 
 • بیلبوردهای ساده، زیبا و شیکی را طراحی نمایید. همانطور که در متن بالا اشاره نمودیم بیلبوردها به سرعت  خوانده می شوند پس لازم است که پیام را به بهترین شیوه ممکن به بیننده القاء نمائید.
 • طراحی خلاقانه و نو نه تنها توجه افراد فراوانی را به خود جلب می کند بلکه موجب شده تا بر روی افکارشان تاثیر مثبت و مفیدی بگذارد.
 • بیلبوردها مکانی مناسبی برای قرار دادن آدرس و شماره تلفن نمی باشند.
 • استفاده از المان های محیطی در بیلبوردها، علاوه بر افزایش جلب توجه مخاطبان سبب زیباسازی نمای شهری می شود.

منظور از تبلیغات محیطی چیست؟

منظور از تبلیغات محیطی چیست؟  منظور از تبلیغات محیطی در واقع رسانه ای تبلیغاتی بوده که برای تقویت پیامی که توسط رسانه های تبلیغاتی مانند ( تلویزیون، مجله، رادیو و ...) به گوش مردم می رسد. شاید بارها در مکان های مختلف شهر، انواع تبلیغات محیطی را مشاهده کرده باشید. برخی از این تبلیغات محیطی به راحتی مخاطب را به خود جذب می کنند و برخی بدون خلاقیت بوده و بیننده را به  خود جذب نمی کنند. در حقیقت در دنیای امروزی استفاده از تبلیغات محیطی به عنوان یکی از مهم ترین استراتژی های فوق العاده موثر در حیطه کسب و کار به کار گرفته شده است. در برخی موارد با توجه به ویژگی های و امتیازات مناسبی که تبلیغات محیطی داشته موجبات برتری و انتخاب اولین گزینه بسیاری از مدیران برای شناساندن محصول خود به مشتریان می باشد. 

مهم ترین مزیتی که این روش در قیاس با روش های دیگر داشته این است که مشتری قبل از آنکه به مراکز خرید و بازار مراجعه نماید، نام کالا و خدمات آن در ذهن مشتری حک شده است و این امر به نوبه ی خود موجب شده تا در کمترین زمان ممکن ذهن مشتریان فراوانی را به خود مشغول نماید.

 

انواع تبلیغات محیطی 

انواع تبلیغات محیطی کدامند؟ در تمام نقاط جهان برای تبلیغات محیطی عموما از 4 روش کلی مانند بیلبورد، مبلمان شهری، وسایل حمل و نقل و سایر رسانه های محیطی استفاده می گردد. چنانچه بیلبوردهای تبلیغاتی دارای طرح های خلاقانه و ایده های نوی باشد و در طراحی آنها تفکر و ایده های مناسبی و خوبی استفاده گردد می تواند تاثیر گذاری بیشتری نسبت به 3 روش دیگر را داشته باشد. مشتریان با دیدن طرح های گوناگون بر روی بیلبوردها به تفکر و فراهم نمودن محصولات و خدمات آن نقش بسته اند، می شوند و ممکن است در کوتاه زمان ممکن مشتری های فراوانی را وادار به خرید کردن بنماید. 

انواع دیگر وسایل حمل و نقل و عمومی ( بدنه اتوبوس ها، خودروهای پخش، قطارها)، رسانه های محیطی مانند حرف نگاری روی پنجره های فروشگاه ها، دیوارنگاری، برچسب ها، لامپ های ال سی دی ، نماگرهای الکترونیکی، دیجیتالی، ویترین ها و ... به عنوان روش های استفاده از تبلیغات محیطی می باشند.

بهتر است بدانید که مکان بیلبوردهای تبلیغاتی و نقش های روی آن اگر خلاقانه و ماهرانه باشد می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشتریان فراوانی را به خود جذب کند. در نهایت برای مشاوره رایگان از کارشناسان خبره و آگاه ما، ثبت سفارش و بهترین طراحی های بیلبورد با ما تماس بگیرید.

آژانس تبلیغاتی ارواد

7151 2842 021
info@ervadco.com
تهران، خیابان شریعتی، ظفر، خیابان صبر

 

سلام! در کمترین زمان ممکن به پیام شما پاسخ خواهیم داد info@ervadco.com

* مشاوره آنلاین
Close and go back to page
با ما تماس بگیرید