• تماس با ما: 0199 2842 021
 • مدیر فروش: 09124877900
 • ایمیل به ما: info@ervadco.com

برندینگ و طراحی هویت برند

منظور از برندینگ و ری برندینگ چیست؟

یکی از مهمترین استراتژی های بازاریابی تکنیک برندینگ و ری برندینگ می‌باشد. یکی از اقداماتی که شرکت ها برای ماندگاری در دنیای تجارت انجام می‌دهند، خلق یک نام تجاری یا همان برند می‌باشد. برندینگ می‌تواند در شلوغی های بازار شما را نسبت به رقیبان متمایز کند تا مصرف کننده بتواند به راحتی شما را شناسایی کند.  نقش برند در واقع ساخت ذهنیتی مثبت از شرکت، محصولات و خدمات آن می‌باشد. برندینگ زمینه ی وفاداری مشتری نسبت به محصول را فراهم می‌کند. ری برندینگ یا تغییر نام تجاری فرآیند تغییر چهره یک شرکت یا محصول است. هدف این است که تصویر جدید بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. این یک استراتژی بازاریابی است که شامل تغییر آرم، نام، نمادها یا ترکیبی از همه آنها است. برند یک شرکت یا محصول چیزی است که به آن ظاهر و احساس می‌بخشد. بنابراین، هنگامی‌که برند تجاری جدید می‌گیریم، می‌خواهیم به شرکت یا محصول ظاهر و احساس جدیدی بدهیم.

زمان شما برای ما ارزشمند است! اگر فرصت مطالعه متن را ندارید، هم اکنون کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند

 

مهمترین مزایای برندینگ و ری برندینگ

داشتن یک برند قدرتمند به نفع کل سازمان  یا شرکت شما خواهد بود. در جهانی که روندها دائماً در حال تغییر هستند، حفظ یک تصویر مدرن دشوار است. تغییر نام تجاری گزینه ای است که صاحبان مشاغل غالباً از آن چشم پوشی می‌کنند، اما تازه و به روز نگه داشتن ظاهر و برند شما می‌تواند عامل اصلی نگه داشتن شرکت شما در راس صنعت باشد.  در ادامه مقاله شما را با مزایای  برندینگ و ری برندینگ آشنا می‌کنیم. 

مزایای ری برندینگ

ارتباط برقرار کردن با مخاطب جدید

بزرگترین مزیت در طراوت بخشیدن به ظاهر و احساس برند شما توانایی دستیابی به مشتریان جدید است. وقتی روی جنبه های جدیدی از تجارت خود تمرکز کرده و آنها را به درستی تبلیغ کنید، مردم توجه خواهند کرد. برندینگ و ری برندینگ  می‌تواند تحریک مورد نیاز کسب و کار شما برای ایجاد رشد جدید در یک بازار رو به رشد باشد.

تمایز نسبت به رقبا

همانطور که تجارت خود را گسترش می‌دهید، ممکن است توانایی های شما مستقیماً با توانایی های رقبای صنعت شما رقابت کند. تغییر نام تجاری می‌تواند موثرترین روش برای جدا کردن رویکرد شرکت شما باشد. تمایز برند شما به مشتریان بالقوه نشان می‌دهد که خدمات شما منحصر به فرد هستند  و شما متخصص هستید. برندینگ و ری برندینگ به شرکت شما برای داشتن صدا، ظاهر و احساس خاص به شما کمک می‌کند تا تجارت خود را به عنوان یک رهبر صنعت با شخصیتی که مخاطبان شما را مجذوب خود می‌کند تاسیس کنید.

به روز ماندن

تغییر نام تجاری یک هدف ساده دارد: به روز نگه داشتن نام تجاری شما. گرایش های طراحی نقش عمده ای در چگونگی درک مشتریان بالقوه یا فعلی از شرکت شما و همه چیزهای ارائه شده آن دارند. اطمینان از اینکه ظاهر شما همیشه از سطح منحنی جلوتر است، به مشتریان شما نشان می‌دهد که به روندهای صنعت خود توجه دارید.

اهداف، محصولات، پیشنهادات یا ارزش های جدید را منعکس کنید

به سختی می‌توان نشان داد که شرکت شما چگونه رشد کرده است، در حالی که برند شما آن را منعکس نمی‌کند. اگر شما در ارائه محصولات جدید گسترش یافته اید و خدمات بیشتری را در آن گنجانده اید یا اهداف جدیدی را برای کسب و کار خود تعیین کرده اید، برندینگ و ری برندینگ راهی عالی برای نشان دادن پیشرفت کار شماست.

افزایش سودآوری

مزایای تغییر نام تجاری نه تنها بر استراتژی کلی ورودی شما تأثیر می‌گذارد، بلکه باعث سودآوری بیشتر شرکت شما می‌شود. دستیابی به مشتریان بالقوه جدید، برجسته شدن در برابر رقبای خود، نمایش تخصص و گسترش نفوذ و دسترسی به محصولات و خدمات، همه روش های  موثری برای افزایش سود شما  هستند که به کمک برندینگ و ری برندینگ اتفاق می‌افتند. 

 

مزایای برندینگ

بازار یابی

 • ایجاد تمایز: یک برند قدرتمند می‌تواند به تمایز محصولات یا خدمات شما در یک بازار شلوغ کمک کند. اختلافات واقعی و درک شده محصول را می‌توان با استفاده از یک استراتژی تجاری هماهنگ تقویت کرد.
  اجازه قیمت گذاری برتر: برندینگ و ری برندینگ با ایجاد یک اثر احساسی در یک محصول یا خدمات، باعث بهبود قدرت قیمت گذاری می‌شود.
 • پوشش نقص محصول: محصولات و خدمات دارای کمبودهای قابل درک را می‌توان با ارزش ویژه برند پوشش داد. برندهای قوی ارتباطات عاطفی با مصرف کنندگان ایجاد می‌کنند و منجر به افزایش وفاداری می‌شوند. به عنوان یک مزیت اضافی، وفاداری شدید مصرف کننده اغلب به سازمان ها زمان بیشتری می‌دهد تا ویژگی های جدیدی را به محصولات و خدمات اضافه کنند.
 • اعتبار معرفی محصولات جدید را فراهم کنید: شرکت های دارای برندهای قوی می‌توانند از ارزش سهام برای ایجاد محصولات یا خدمات جدید در گسترش های عمودی و افقی استفاده کنند. ارتباط احشایی و عملکردی مشتریان با یک محصول می‌تواند برای ایجاد تقاضا برای محصولات جدید مورد استفاده قرار گیرد.

منابع انسانی و بهره وری

 • جذب و حفظ بهترین کارمندان:  کارمندان به طور فزاینده ای می‌خواهند برای شرکتی که با یک برند قدرتمند مرتبط است کار کنند.
 • تسهیل کار گروهی و تصمیم گیری: یک برند تجاری قوی می‌تواند زمینه ای برای فعالیت ها فراهم کند. نام تجاری یک موضوع مشترک برای تصمیم گیری می‌باشد، که می‌تواند باعث بهبود روحیه و بازگشت سرمایه شود.

روابط عمومی‌و رسانه های اجتماعی

 • جذب و حفظ تأثیرگذاران: هزینه های بازاریابی تاثیرگذار که در سال 2017 حدود 2 میلیارد دلار معامله می‌شود، قرار است تا سال 2020 به 10 میلیارد دلار می‌رسد. با افزایش هزینه ها، تقاضا برای خدمات تأثیرگذار افزایش می‌یابد. رقابت قابل توجهی بین برندها برای جذب و حفظ روابط با تأثیرگذارهای اصلی وجود دارد. برندینگ و ری برندینگ می‌تواند به جذب نفوذگرانی که همچنین به گرفتن وام دارایی از برند شما علاقه مند هستند، کمک کند.
 • مقاومت در برابر پیام های منفی: رسانه های اجتماعی خطرات تاثیر پیام های منفی بر ارزش ویژه برند را افزایش داده اند. قدرت حتی یک توییت ویروسی - اعم از مشتری ناراضی یا ارتباطات خود یک برند - می‌تواند فوق العاده باشد. برند هایی که ارتباط قوی با مصرف کنندگان دارند به احتمال زیاد در برابر پیام های مخل مقاومت می‌کنند.

مالی

 • تقویت عملکرد مالی: مطالعات نشان می‌دهد ارزش ویژه برند تاثیر مثبتی بر ارزیابی واقعی / درک شده و عملکرد مالی دارد. یک نظرسنجی در سال 2004 از مدیران شرکتهای برجسته جهانی نشان داد "که برند تجاری یا شهرت بیش از 40٪ سرمایه بازار یک شرکت است". با این حال مطالعه دیگری نشان داد که یک برند تجاری قوی "تمایل دارد مانند یک بالشتک عمل کند، شرکت ها را از بدترین اثرات بحران اقتصادی با سهامداران که توانایی بالقوه مارک ها را برای کاهش آسیب پذیری جریان نقدی ارزیابی می‌کنند، پناه دهد."
 • به سهامداران و سرمایه گذاران پیام مثبت ارسال کنید: سهامداران و سرمایه گذاران مختلف نیز مانند مشتری هستند. یک برند قوی، سرمایه گذاران و سهامداران را در بدون هیچ تردیدی به سمت خود سوق می‌دهد.


روش های مختلف برندسازی

برند تجاری برای یک شرکت مانند شهرت یک شخص است. گاهی اوقات، ما می‌دانیم که چه کاری باید انجام شود اما دیدگاه روشنی را در مورد چگونگی انجام آن نداریم. بهتر است قبل از هر اقدامی‌برای برندینگ و ری برندینگ نام تجاری  با تیم متخصص ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما در جهت ساخت هر چه بهتر نام تجاری خود استفاده کنید. برای ساخت برندینگ و ری برندینگ روش های مختلف و مشترکی وجود دارد که در ادامه مقاله شما را با این روش ها آشنا می‌کنیم.

روش شخصی سازی برند

پل ژیلین  می‌گوید ؛ "شخصی سازی بدون شناخت فرد بی معنی است. رویاها، امیدها و ترس هایی را که باعث ایجاد انگیزه در مشتریان شما می‌شود، درک کنید، سپس آنها را در جایی که مهم است بکارببرید"
اخیراً، شخصی سازی برند به عنوان یک استراتژی هیجان انگیز مورد استقبال قرار گرفته است. و این روش گاهی اوقات برند تجاری سفارشی نامیده می‌شود و روشی موثر برای دستیابی به بازاریابی داخلی  و تقویت برندینگ و ری برندینگ می‌باشد. برند شخصی شده به مشتریان کمک می‌کند تا نسبت به نام تجاری شما احساساتی شوند و عمیق تر از روابط معمول  یک مشتری با آن ارتباط برقرار کنند. کلید موفقیت در برندسازی شخصی یا برندینگ این است که فردگرایانه باشید به عبارت دیگر بدون اینکه بیش از حد پا را فراتر بگذارید یا به عنوان مزاحم ظاهر شوید، خیلی سخت تلاش کنید. 

روش برندسازی مشترک

برندسازی مشترک روشی است که برای ترکیب قدرت بازاریابی و برند تجاری دو شرکت مختلف برای ایجاد محصول یا خدمات جدید به کار می‌رود. 

مزایای برندینگ و ری برندینگ مشترک

 • برندینگ و ری برندینگ مشترک پرش به بازارهای خاص را ممکن می‌سازد
 • برندینگ و ری برندینگ مشترک خطر کلی را کاهش می‌دهد
 • برندینگ و ری برندینگ مشترک متقاعد کردن مشتری را برای خرید محصول آسان می‌کند
 • برندینگ و ری برندینگ مشترک عمق تبلیغات را افزایش می‌دهد
 • روش برندینگ و ری برندینگ مشترک نقاط ضعف برند را پنهان می‌کند

 

چگونه برندسازی مشترک خود را ایجاد کنیم؟

برای اطمینان از موفقیت برندینگ و ری برندینگ مشترک خود از نکات زیر استفاده کنید.

 • با برند های یکسان شریک نشوید
 • پیش از یک پیشنهاد شفاف ارائه دهید

 

روش برند سازی تجاری داخلی

برندینگ و ری برندینگ تجاری داخلی، شرکت شما را به عنوان یک منبع متخصص در گروه های مختلف و مهم نشان می‌دهد. روشهای مختلفی برای استفاده از برند تجاری داخلی وجود دارد که بیشتر آنها دسترسی به کانالهای مهم بازاریابی را در پی دارد. بنابراین به گروه های مربوطه در فضاهای دیجیتال و فیزیکی بپیوندید. همچنین، تأثیرگذاران مختلف را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و در این گروه ها شرکت کنید. تقریباً 90٪ بازاریاب ها از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ فعالیت های خود و به عنوان بخشی عمده از استراتژی کلی خود استفاده می‌کنند. در آخر اینکه، هرچه در گروه های مختلف احترام بیشتری کسب کنید، برند شما نیز موفقیت بیشتری بدست خواهد آورد.

اصول بازسازی برند

برندینگ و ری برندینگ می‌تواند برای یک شرکت خوب باشد زیرا می‌تواند فروش را افزایش و همچنین در کالاها، برندینگ و ری برندینگ می‌تواند چرخه محصول را در بازار گسترش دهد. با این حال، اگر بازسازی برند را به درستی انجام ندهید، می‌تواند برای شرکت فاجعه بار باشد. یک فرآیند برندینگ و ری برندینگ که اشتباه انجام شود ممکن است ارتباط یک شرکت با مشتریان وفادار آن را قطع کند. در واقع، حتی می‌تواند معنای کل برند تجاری خود را از بین ببرد. پس برای برندینگ و ری برندینگ شرکت خود با گروه متخصص. ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان آنها برای بازسازی برند خود استفاده نمایید.

 

چرا طراحی لوگو انجام دهیم؟

طراحی لوگو یا آرم یکی از عناصر تاثیر گذار در بازاریابی محصول هر شرکت می باشد. در واقع طراحی لوگو به عنوان یکی از استراتژی های بازاریابی در دنیای پر نقش و نگار تجارت می باشد. طراحی لوگو به عنوان بخش جدایی ناپذیر یک برند می تواند مخاطب را در لحظه مورد هدف قرار داده و در معرفی برند به مشتری بسیار تاثیر گذار باشد. همانطور که می دانیم برخورد و آشنایی اول در جذب مخاطب نقش مهمی دارد، امروزه با توجه به تنوع شرکت ها و تبلیغات متنوعی که وجود دارد بدست آوردن مشتری کاری بسیار دشوار است اما طراحی لوگو منحصر به فرد می تواند در نگاه اول زمینه ی جذب مشتری را فراهم کند و حتی مشتریان وفاداری را برای برند شرکت به ارمغان آورد. با توجه به تاثیر ماندگار طراحی لوگو در ذهن مخاطب باید در انتخاب طرح آرم شرکت بسیار دقت نمایید تا بتوانید در دنیای پر رقیب تجارت به موفقیت برسید. در ادامه مقاله دلایل مهم بودن طراحی لوگو را برای شما بیان می کنیم. 

 

7 دلیل اصلی طراحی لوگو

 

جلب مشتریان

جلب توجه مشتریان هدف اصلی همه ی برند ها می باشد. اما بهتر است بدانید یکی از بهترین راهکارها برای جذب مشتری در کمترین زمان و در لحظه ورود به شرکت یا دیدن محصول، طراحی لوگو می باشد. همانطور که گفتیم لوگو ی یک شرکت نقش کلیدی در جذب مشتری دارد پس طراحی لوگو شرکت یا محصول شما باید به گونه ای باشد که در لحظه اول با نگاه اول مخاطب قادر به معرفی شرکت و بیان ارزش ها و ویژگی های خدمات شما باشد.

ایجاد ذهنیت قوی در مشتری

یکی از نقش های قابل توجه آرم یک برند، معرفی شرکت به مخاطبان است. در واقع در طراحی لوگو باید توجه داشته باشیم که ظرافت هنری در طراحی لوگو به گونه ای لحاظ شود که در کمترین زمان مشتری بالقوه را جذب کند. برای حضور حرفه ای در دنیای تجارت باید بتوانید با طراحی ویژه لوگو، ذهنیتی قوی و ماندگار برای مصرف کننده ایجاد کنید.

هویت بخشیدن به برند

طراحی لوگو یک ابزار مهم در شخصیت بخشیدن به برند کسب و کار شما محسوب می شود. و به عنوان بخش اصلی هویت تجاری شرکت شما شناخته می شود. با درج آرم منحصر به فردتان در تمامی سربرگ ها، کارت های ویزیت و صفحه ورود سایت می توانید هویت تجاری خود را به نمایش بگذارید.

ماندگاری برند در ذهن

طراحی لوگو می تواند برند شما را برای همیشه در ذهن ماندگار کند. لوگو بخاطر جنبه ی بصری اش، تصویر برند شما را در ذهن ثبت می کند و مخاطب در هر مکان با دیدن لوگوی شرکت، خاطرات محصول یا خدمات با کیفیت شما در ذهنش تداعی پیدا می کند.

منحصر به فرد شدن در رقابت

یک لوگو با نماد مناسب می تواند زمینه ساز منحصر به فرد شدن شما در بین رقبا باشد. پس سعی کنید در طراحی لوگو نشان متفاوت بودن خود را بگنجانید تا بتوانید به راحتی با مخاطب ارتباط برقرار کنید.

وفاداری به برند

وفاداری به برند یکی دیگر از امتیازاتی است که طراحی لوگو برای هر شرکتی می تواند به ارمغان بیاورد. به مرور زمان و با پرآوازه شدن محصولتان، لوگوی زیبای شرکت شما زبان گویای برند شما می شود و مصرف کنندگان محصولات شما تنها با دیدن لوگوی منحصر به فردتان شما را دیوانه وار دنبال می نمایند.

به رسمیت شناختن

هدف همه ی شرکت ها از فعالیت، امید به رسمیت پیدا کردن در دنیای مصرف کنندگان است. طراحی لوگو با بکار بردن خلاقیت و ایده های ناب می تواند در شناساندن برند و محصول شما به مصرف کنندگان کمک شایانی نماید. لوگوی حرفه ای شما می تواند سال ها در تجارت جهانی بدرخشد و مشتریان شما را در هر کجای جهان به سمت خود سوق دهد.

با توجه به تاثیرات مهمی که لوگو می تواند در شناساندن برند شما نزد مخاطب داشته باشد، برای طراحی لوگو تجارت خود بهتر است با افراد متخصص و آشنا با اصول و فنون طراحی لوگو و بازاریابی مشورت داشته باشید. ما برای پاسخگویی به این نیاز شما با مجموعه طرح های منحصر به فرد آماده هرگونه مشاوره می باشیم.

 

انواع ست اداری (سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، فولدر، لباس) 

ست اداری مجموعه ای از ابزار مورد نیاز در هر سازمان و شرکتی است که طراحی لوگو این ابزار را منحصر به فرد نموده است. در واقع ست اداری یک شیوه بازاریابی و هویت بخشیدن به آرم شرکت است که با رنگ و تم خاص به صورت سفارشی طراحی می شود. ست اداری  شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، فولدر و لباس می باشد. طراحی لوگو بر روی ست اداری جلوه و زیبایی ویژه ای به این مجموعه بخشیده است. و شکوه برند شما در ست اداری به طور منحصر به فردی به نمایش گذاشته می شود. 

چگونه یک بروشور خوب طراحی کنیم؟  

طراحی بروشور یکی از موثرترین راهکارها در جذب مشتری می باشد. از طریق بروشور می توانید با به نمایش گذاشتن خدمات و محصول خود به مشتریان اطلاع رسانی نمایید. در طراحی بروشور باید خلاقیت به کار ببرید تا به بهترین شکل ممکن موفق به جذب مشتری شوید. طراحی لوگو در بروشور در شناساندن برند تجاری شما نقش مهمی دارد. در ادامه مقاله نکات مهمی در باب طراحی بروشور برای شما بیان می کنیم. 

 • شناسایی مخاطب هدف
 • مشخص کردن پیام بروشور
 • تعیین معیارهای موفقیت
 • رعایت استاندارد های طراحی
 • طراحی لوگو در بروشور
 • طراحی با توجه به مخاطب هدف
 • تعیین نوع بروشور
 • تعیین سبک طراحی بروشور
 • درج تصاویر در طراحی بروشور
 • ارزیابی طرح بروشور

تفاوت های بروشور با کاتالوگ

بروشور و کاتالوگ از ابزار های مهم در دنیای تبلیغات می باشند که بسیار موثر و مشابه هستند. بروشور یک مجله کوچک دو یا سه برگی است که در طرح و سبک های مختلف به تبلیغ یک محصول جدید و اماکنی مانند هتل  و مغازه و. . . . می پردازد. در مقابل کاتالوگ یک کتابچه کوچک است که  دربرگیرنده لیستی از محصولات به همراه قیمت است. کاتالوگ هم به صورت چاپی و هم الکترونیکی قابل انتشار می باشد. با توجه به تعاریف ارائه شده می توان به روشنی به تفاوت این دو ابزار تبلیغاتی پی برد. بروشور به صورت یک مجله تبلیغی تشریحی می باشد اما کاتالوگ فقط لیستی از کالا یا خدمات ارائه می دهد. در ادامه چند مورد دیگر از این تفاوت ها را بیان می کنیم. 

 

کاتالوگ

بروشور

خصوصیات

8 صفحه یا بیشتر

4تا 8 پانل

اندازه

توضیحات مختصر، قیمت ها و عکس های همه محصولات یک شرکت

شرح شرکت، چند محصول برجسته یا یک رویداد

محتوا

فقط مختصر، یک تا دو جمله

یک پاراگراف برای جزئیات کامل

اطلاعات

کاتالوگ ها بسته یا منگنه می شوند

بروشورها تا می شوند

تا شده یا منگنه شده

 

مهمترین اصول در طراحی بیلبورد

بیلبورد های دیگر یکی دیگر از ابزار های تبلیغات و بازاریابی هستند. بیلبورد ها در کنار جاده ها نصب می شوند و در دید بسیاری از مردم و رانندگان قرار می گیرند. طراحی این ابزار بخاطر هزینه بالاتر نسبت به سایر ابزار تبلیغی از حساسیت خاصی برخوردار است. پس بهتر است در طراحی این ابزار از مشاوره رایگان ما بهره ببرید تا از موفقیت تبلیغ خود اطمینان پیدا نمایید. در ادامه مقاله به چند نکته اساسی در طراحی بیلبورد می پردازیم.

بیان داستان برند به صورت مستقیم

در طراحی بیلبورد باید بتوانید داستان برند خود را به گونه ای بیان کنید که با گذشتن سریع مردم از بزرگراه ها به راحتی پیام برندتان را انتقال دهید. پس قبل از هر چیز پیام اصلی خود را مشخص کنید و داستان مناسب آن را با توجه به اهداف تبلیغی خود بسازید. و این بدان معنا است که چه چیزی را می خواهید برای مردم به نمایش بگذارید که مردم را به سمت شما هدایت کند؟ برند، آدرس سایت و. . . از جمله عواملی هستند که در بیلبورد های تبلیغاتی می توانند در به یاد سپردن شما در ذهن مشتری موثر باشند. بیلبورد یک رسانه تصویری است که با گنجاندن داستان خود در طراحی آن می توانید به راحتی با نزدیک شدن به احساس مخاطب، نیاز را در او ایجاد یا شناسایی کنید.

بیان کوتاه و جذاب

بیلبورد ها بخاطر محل نصبشان باید به گونه ای طراحی شوند تا در زمان کم عبور رانندگان پیام خود را انتقال دهند. پیام اصلی شما باید حداکثر 7 کلمه باشد. اطلاعات مهم دیگر خود را نیز باید به صورت مختصر برای هدایت مشتری بیان کنید.

فونت بزرگ و پررنگ

فونت در دیده شدن بیلبورد تبلیغی شما بسیار تاثیر گذار است. متن بیلبورد شما حتماً با فونت بزرگ و پر رنگ چاپ شود تا به راحتی برای رانندگان قابل خواندن باشد.

خوش رنگ بودن

برای جذب بیشتر مخاطب بهتر است از رنگ های روشن و زیبا و متضاد در طراحی بیلبورد های تبلیغاتی استفاده کنید تا به سادگی نگاه مخاطب به سمت برند شما دوخته شود.

 

منظور از  کاراکتر و پترن چیست؟

پترن یکی از فنون جذاب در هنر گرافیک و طراحی است. این هنر زیبا از چیدن منظم یا نامنظم نماد ها در کنار هم خلق می شود. در طراحی انواع کاشی و کاغذ دیواری و لباس می توانیم موارد استفاده پترن را مشاهده کنیم. در طراحی لوگو برای خلاقیت بیشتر و غافلگیر کردن مشتری می توانید طرح خود را به پترن تبدیل کنید و با این ایده می توانید متدی نوین در طراحی لوگو بکار برده و جذابیت زیادی به لوگوی خود ببخشید. 

کاراکتر در دنیای طراحی

کاراکتر یکی از هنر هایی است که در دنیای تبلیغات قدم نهاده و تحولی عظیم  و باور نکردنی در تبلیغ یک محصول ایجاد نموده. کاراکتر یک ایده ی هنری خیالی است که در قالب داستان برند شما ساخته می شود. در واقع کاراکتر در راستای به نمایش گذاشتن هدف برند شما خلق می شود. کاراکتر در چهار دسته اصلی، فرعی، مخالف و ضعیف در نمایاندن محصولتان به ایفای نقش می پردازد. 

آژانس تبلیغاتی ارواد

7151 2842 021
info@ervadco.com
تهران، خیابان شریعتی، ظفر، خیابان صبر

 

سلام! در کمترین زمان ممکن به پیام شما پاسخ خواهیم داد info@ervadco.com

* مشاوره آنلاین
Close and go back to page
با ما تماس بگیرید